Kvalifikacije za EURO 2024: Srbija pobijedila Litvaniju rezultatom 2:0

Reprezentacija Srbije povećala je prednost na 2:0 u 53. minuti pogotkom Dušana Vlahovića.
Srbija se u narednom meču sastaje sa reprezentacijom Crne Gore.     Foto: AA

Fudbalska reprezentacija Srbije pobijedila je na Stadionu ”Rajko Mitić” u Beogradu selekciju Litvanije rezultatom 2:0 u prvom meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine.

U utakmici grupe ”G”, fudbaleri Srbije su poveli golom Dušana Tadića već u 16. minuti. Reprezentacija Srbije povećala je prednost na 2:0 u 53. minuti pogotkom Dušana Vlahovića.

Ekipa Srbije je i u nastavku imala nekoliko dobrih prilika, ali se rezultat nije mijenjao te je tim Dragana Stojkovića upisao pobjedu s 2:0 na početku kvalifikacija za EURO 2024.

Fudbaleri Srbije u drugom meču kvalifikacija za EURO 2024 u ponedjeljak, 27. marta, putuju u goste selekciji Crna Gore.